NEOGRAFİK Reklam ve Medya

Katalog Tasarımları

Katalog Tasarımları

Neografik Reklam olarak biz katalog tasarımında sıra dışı ve kalitenizi göstermeniz için bazı konulara daha hassas bakıyoruz.

Bunlardan en önemlisi şüphesiz ki katalog için kullanılacak olan görsellerin profesyonel fotoğraflar olmasıdır. Bir fotoğrafın çözünürlüğü ne kadar net ise baskınızda o kadar net olacaktır. Bu yüzden kataloglarınızda amatör fotoğraflar yerine profesyonel çekilmiş fotoğraf ve görseller kullanmalısınız.

Diğer bir konu ise, katalogunuzda yer alan ürünleri nasıl yerleştirdiğiniz de satışlarınıza yansıyacak bir etkendir. Satışlarının daha fazla olmasını dilediğiniz ürünlerinize daha fazla yer verilmesidir. Böylelikle görünürlülüğü artacaktır.

Ayrıca kataloglarda biz reklam ajanslarının olmazsa olmazı sloganlar. Sloganlar bazen bir kelime ile bazen ise bir cümle ile sizin tüm yüzünüzü yansıtabilir. Bu ürünleriniz çinde geçerli olduğundan görsellerin yanına eklenecek olan etkili bir slogan o ürünü destekleyecektir.

Bunlardan sonra tasarım olarak farklı olmak, herkesin yaptığı klasik tasarımlardan kaçmak, abartıdan uzaklaşmak sizin kataloğunuza özgün bir hava katacaktır.

 

NEOGRAFİK Reklam ve Medya

E: info@neografik.net T: 0216 599 0 700 G: 0532 774 07 54
Tuzla / İstanbul